Książka

Mirosław Kłoczko / Książka

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książki „CHCIEĆ- najważniejsze słowo świata” lub inspirującym wystąpieniem proszę o kontakt tel.: 601 786104 lub mail: mkloczko@miroslawkloczko.pl

WYBRANE POLECENIA:

Piotr Góral,Commercial Director, Sun Chemical Central Europe
„Mirosław Kłoczko to zarówno dobry trener, jak też znakomity mówca. Jako autor książki podaje wiele cennych wskazówek co Nas motywuje i jak znaleźć w sobie siłę ducha, aby z uśmiechem stawić czoła życiowym i zawodowym wyzwaniom”.

Ronald Kulikowski dyrektor zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.
„Książka, która poprawia samopoczucie i daje dobrą nadzieję. Nadzieję podpartą mądrymi wskazówkami praktyka jak pogodzić życie prywatne z karierą zawodową przy zachowaniu osobistych wartości i przekonań. Pójście tą drogą wymaga odwagi, wytrwałości i siły ducha, ale w efekcie końcowym to się opłaca. Stajemy się dumni, silni i gotowi na każde wyzwanie. Książka zachęca i uczy tego, jak być energią kształtującą swój los, a nie człowiekiem osaczonym przez narzucone nam z zewnątrz reguły.”

Marzena Budziszewska-Pettyn, Head of HR – Region Eastern Europe, DLL ( Rabobank Group)
„Od wielu lat inspiruje mnie holistyczne podejście Mirosława Kłoczko do rozwoju osobistego człowieka. Ta książka zawiera cenne wskazówki dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko kolejnej publikacji ze złotymi radami. Polecam tylko tym, którzy wierzą, że ich silna motywacja wewnętrzna zapoczątkuje zdecydowanie działanie.”

Marta Smyrska, współzałożycielka agencji marketingowej Contelia
„Byłam świadkiem powstawania tej książki, korespondując z autorem na LinkedIn. To wyjątkowa pozycja, która analizuje to, co jest niezbędnym składnikiem sukcesu we wszystkich naszych przedsięwzięciach – siłę naszego ducha. Autor w kolejnych rozdziałach wymienia składniki sukcesu, pokazując co sprawia, że działami i żyjemy pełnią życia. Anegdotka o zatrzymaniu machaniem rękami pociągu ekspresowego zostanie ze mną na dłużej! To piękna metafora wiary we wszechświat oraz poczucia sprawstwa. Po przeczytaniu aż chce się żyć i działać! Bardzo kibicuję w publikacji wersji anglojęzycznej”.

Piotr Jaroszyński SOLVE!BPO -Usługi księgowe

„Książka daje oddech, inne, spokojne spojrzenie z perspektywy doświadczonego przedsiębiorcy i obserwatora innych przedsiębiorców i menadżerów, wiele przykładów, również baaardzo osobistych i szczerych. Odczułem spokój, perspektywę a nie presję w stylu dalej, więcej, wyżej. Chce się zmienić swoje nastawienie, spojrzeć z innej perspektywy. Być może zmienić totalnie kierunek, a być może po prostu odświeżyć i docenić, to gdzie się jest teraz.”

Andrzej Wypych  były HR Head of Business Center of Excellence at ArcelorMittal Shared Service Center Europe
„Jest to naprawdę „życiowa” książka.
Dotyka każdego elementu naszej duszy i emocji.
Trafiła również do mojej wnuczki (lat 16) i sądzę , że będzie jej przydatna w życiu.”

Elżbieta Gil, Dyrektor HR, Polsat Media, Biuro Reklamy
„Jest to książka, dla poszukujących swojej drogi życiowej, a także dla tych, którzy chcieliby w pełni czerpać z życia, lecz z różnych powodów napotykają na trudności. Nie tylko inspiruje do działania, ale również oferuje praktyczne wskazówki dotyczące osiągania zamierzonych celów.
Rozważne analizy psychologiczne oraz liczne przykłady z życia sprawiają, że treść nabiera głębi i autentyczności”.

Jacek Dudkiewicz, Prezes Zarządu Rhenus Data Office
„Istotą tej książki jest poszukiwanie przekonującego powodu do działania, zarówno dla siebie, jak i dla kogoś otwartego na wskazówki. Zrozumienie siły napędowej naszych pragnień, czynników wpływających na sukces lub porażkę, prowadzi do głębszej samoświadomości, która sama w sobie jest nieoceniona. Ta książka będzie mi nieustannym towarzyszem w podróży.”

Matthias Wolny – właściciel firmy Top-Gym
„Fantastyczna książka, fantastyczny człowiek.”
Oksana Mojak QS Specialist w Marbet Wil Sp. z o. o.
„DZIĘKUJĘ za wspaniałą książkę :). Pana książka, P. Mirku jest jak mieszanka pralin La Perla Torino. Każdy rozdział jak jedna pralinka, każdy inny ale ten sam, wymaga zatrzymania się, przemyśleń, z mojej strony dużo przemyśleń. Potem tworzy się całość. Dużo ciekawych faktów, przysłów, powiedzeń, przyjemnie się czyta. Książka – do której się wraca, którą się delektujesz, która wymaga  zatrzymania się, pomyślenia, przespania, przespacerowania się, by czytać dalej.”
Monika Wójtowicz Senior Corporate Banking Relationship Manager w BNP Paribas Bank Polska S.A.
„Przeczytałam a raczej wchłonęłam. Polecam.  Dla mnie w tej książce to jest kluczowe zdanie: „Kiedy siebie poznajemy, dajemy sobie przestrzeń aby się rozwijać, a kiedy mówimy, że jesteśmy sobą to przestrzeń na rozwój zamykamy.” Chce mi się !”
Radosław Koryzna, Training i Education Manager, Caparol Poland
„Książkę przeczytałem podczas jednej podróży, w dwa dni. Dała mi kopa i znów mam ochotę czerpać życie garściami.”
Ryszard Sulmiński
„Cieszę się, że chciało mi się Ciebie odszukać po tych 40 latach i dziękuję za tę książkę. Bardzo ładnie wydana i przejrzysta. Napisana bardzo przystępnym językiem i co ciekawe poparta wieloma Twoimi osobistymi doświadczeniami i przeżyciami. Twoja książka trafiła do mnie w odpowiednim czasie, bo właśnie wszedłem na nową drogę życia i treść książki potwierdza to co przeżyłem, ale najważniejsze to teraz to, że wskazuje co mam robić, żeby mi się CHCIAŁO!!!
Ciekawe skąd u Ciebie taka ogromna siła ducha i chęć chcenia w znaczeniu, o którym tak skrupulatnie napisałeś.
Jeszcze jedno – najważniejsze, że w tym o czym piszesz najważniejszy jest człowiek!!!!!”

Załączam krótki opis książki.

CHCIEĆ– najważniejsze słowo świata

Książka CHCIEĆ – najważniejsze słowo świata może być inspiracją  ,, jak też orzeźwiającą lekturą ” zarówno dla człowieka młodego jak i w starszym wieku, na etacie, przedsiębiorcy, studenta, urzędnika, artysty, managera, dyrygenta orkiestry czy przywódcy. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie, co robić, by chciało się chcieć, chcieć żyć pełnią życia, móc tworzyć, chcieć pracować i mieć siłę ducha.

Książka ta może też być pomocna dla osób wypalonych zawodowo i tych, którzy dopiero zaczynają pracować.

Potwierdzeniem i dowodem siły idei „chcieć” są doświadczenia zawodowe autora, osobiste przeżycia, jak też prawdziwe historie innych, znanych autorowi osób- przedstawicieli różnych narodowości i wyznań.  Chcieć to decyzja i stan umysłu.

SPIS TREŚCI

Zamiast wstępu
WIARA
coś, co powoduje, że nie tracimy nadziei
GOTOWOŚĆ
coś, co powoduje, że widzimy, że możemy
TALENT
coś, co pozwala nam być bliżej celu
SILNY MOTYW
coś, co jest istotne
SIŁA DUCHA
coś, co pozwala nam być wytrwałym
Zakończenie
Toczące się kamienie.