REKOMENDACJE

Brian Tracy

Uznany międzynarodowy mówca motywacyjny, autor ponad 90 książek

„Dziękuję bardzo za wszystko co dla mnie zrobiłeś aby moje warsztaty i wykłady odniosły w Polsce tak wielki sukces. Jesteś bardzo utalentowany! Jestem zawsze otwarty na współpracę z Tobą.”

Marshall Goldsmith

Światowej sławy Nr 1 executive coach, autor, Thinkers50 two-time winner as the World’s Most Influential Leadership Thinker.

„Mirosław to wyjątkowy trener biznesu i mówca, który skupia się na silnych relacjach i sukcesach dla swoich klientów. Nie tylko jest prawdziwym przedsiębiorcą lecz też ciepłym i uprzejmym gospodarzem. Ma też wspaniałe poczucie humoru!”

Jim Cathcart

Hall of Fame Speaker,  profesjonalny mówca ( CSP, CPAE ), autor

„Znam i współpracuję z Mirosławem od wielu lat zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. Uważam go za człowieka radosnego i uczciwego.  Ma w sobie pozytywnego i pogodnego ducha. Jest też profesjonalistą w tym co robi i znakomitym, inspirującym mówcą. ”

REKOMENDACJE KLIENTÓW

Witam, Panie Mirosławie …w moich oczach nie potrzebuje Pan żadnych referencji bym chciała z Panem pracować.

Izabella Wiley
General Manager A E Networks Poland

Poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Jako uczestnik wielu szkoleń stwierdzam, że szkolenie to było jednym z niewielu ciekawszych i nie powodujących znużenia uczestnika. Dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera oraz profesjonalizm.

Paweł Pacholak
Dyrektor Operacyjny

…Zdecydowanie polecamy Pana Mirosława Kłoczko i jego szkolenia. Stanowią one wyraźne odejście od sztampowych i nudnawych warsztatów organizowanych przez inne podmioty na rynku. Spotkania te od wielu lat przyczyniają się do lepszego poznania i zrozumienia siebie, by następnie przełożyć się na sprawniejsze i wydajniejsze zarządzanie w biznesie.

Jacek Dudkiewicz
Prezes Zarządu

… Przekonaliśmy się jak duże znaczenie ma praca zespołowa i jak ważna jest komunikacja w grupie. Dzięki różnorodności prowadzenia zajęć oraz ogromnym kompetencjom trenerskim szkolenie na długo pozostanie w naszej pamięci. Komentarze po szkoleniu były jednogłośne- jeszcze na takim szkoleniu nie byliśmy a przeszliśmy już ich kilkanaście. Wyrazom podziwu nie było końca!. Golden Mark Kłoczko Mirosław to profesjonalna firma szkoleniowa świadcząca usługi na najwyższym poziomie!

Andrzej Szeroki
Dyrektor Handlowy

…na uwagę zasługuje innowacyjne podejście do tematu komunikacji i współpracy oraz ciekawe osobowości trenerów. Szkolenie zaskakujące i pobudzające do refleksji. Podczas całej współpracy firma Golden Mark Kłoczko Mirosław wykazała się profesjonalizmem oraz wysokimi kompetencjami trenerów. Polecamy P. Mirosława Kłoczko jako kompetentnego partnera do współpracy.

Ronald Kulikowski
Dyrektor Personalny, Członek Zarządu

Mirku, bardzo dziękujemy za szkolenie i kilka dni z nami spędzonych. Wierzę, że analizy osobowości, a zwłaszcza indywidualne rozmowy, pozostaną na długo w pamięci nas wszystkich. Proces przez Ciebie przeprowadzony na pewno wzbogacił każdego z nas i poprawił nasze rozumienie samych siebie, a także naszych Kolegów i Koleżanek w zespole. Odtąd będziemy już zawsze dyskutować o różnych stylach i zachowaniach,systemach wartości posługując się kolorami i nie tylko- hasłami zrozumiałymi tylko w gronie wtajemniczonych… 🙂 Pozostaniemy w kontakcie i mamy nadzieję na przyszłą współpracę. Życzymy wielu dalszych sukcesów! Czerwono-Żółto-Zielono-Niebiescy!

Beata Głowacz
Dyrektor Personalny

Serdecznie dziękujemy za wniesione nowe poglądy. Feedback w grupach był bardzo pozytywny. Bardzo dziękujemy za przygotowane raporty i miłą współpracę.

Frank Pawęski

W tym liście polecającym chciałbym wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pana Mirosława Kłoczko.

Znam go od 1999 roku. Pan Mirosław jest bardzo inteligentny i ma dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne.

W oparciu o jego wiedzę i doświadczenie uznaję go za jednego z najlepszych trenerów jakich spotkałem.

Maciej Wolny
Właściciel TOP-GYM

Warsztat  ,, Od relacji do sprzedaży ” poprowadzony profesjonalnie, żywiołowo i zaskakująco. Szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jakie są nasze relacje z klientami? Jak widzą nas nasi klienci? Co tak naprawdę sprawia, że odnosimy sukces?

Dzięki praktycznym ćwiczeniom, a nie samemu wykładowi, zmuszeni byliśmy działać i ruszyć głową a pytanie odnośnie bycia klientem już stało się dobrym standardem obsługi w naszej firmie.

Dr Katarzyna Szalczyńska-Naumowicz
Director – Infection Prevention Marketing & Hospital Sales
PAUL HARTMANN Polska

DAREK
Pracownik działu handlowego w firmie motoryzacyjnej.
Od urodzenia niedosłyszący z utratą słuchu 75 %.

Tak, program miesięcznego rozwoju osobistego Siła Ducha działa i wszystkim go polecam. Co mnie do niej skłoniło? Chciałem być bardziej pewnym siebie i mieć większą wiarę w siebie i nauczyć się płynniej i wyraźniej mówić. Po treningu uwierzyłem, że mam w sobie siłę, która pozwala mi działać.  To program niełatwy, intrygujący, który uruchomił we mnie siłę mojego ducha i dał mi też wewnętrzny spokój. Dobrze jest powiedzieć, że dobrze minął dzień, że wykonałem kawał dobrej roboty. Oczekiwałem, że zmiana przyjdzie natychmiast. Zrozumiałem jednak, że rozwiązanie przychodzi z czasem i wymaga cierpliwości. Przez ten miesiąc uświadomiłem sobie ile już osiągnąłem, ale również zdałem sobie sprawę ile jeszcze pracy przede mną. Nie boję się już tego co się wydarzy i to jest najważniejsze!

Witold
trener personalny celebrytów i znanych osób publicznych

Świetne doświadczenie !!! Bardzo mi się podoba więc raczej tym się delektuję i idzie mi nieźle !!!
Bardzo się obawiałem tej nazwy Siła Ducha, ale muszę przyznać, że ćwiczenia które robię i cały ten proces bardzo mi się podoba !! Wreszcie jestem dla siebie miły i kochany. Podoba mi się to, że uśmiecham się do siebie, jestem miły i troskliwy. Takiego rozmówcy potrzebowałem. To był dla mnie bardzo pogodny czas spędzony sam z sobą, rozgrzewający moje wnętrze. Widziałem siebie pełnego energii a także zmęczonego, ale co dla mnie najważniejsze umiałem siebie samego takiego zaakceptować. Dziękuję Mirku, mój mentorze !

PIOTR
Dyrektor Generalny

Długo myślałem o naszej rozmowie i faktycznie to co mnie uderzyło, dotarło do
mnie, opisując swoją rozmowę ze sobą pisałem w 90 procentach o pracy.
Wiele z podsuniętych ćwiczeń faktycznie mi pomaga. Bardzo ciekawe doświadczenie.
Dziękuję.