Warsztaty i Treningi

Treningi

Podstawową formą zajęć, które przeprowadzam są treningi nastawione na indywidualną pracę z klientem, w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

TRENING WZMACNIANIA DUCHA

Da Ci to spokój ducha, wyciszenie, spokój wewnętrzny i akceptujący kontakt z samym sobą. Uspokoi Twoje myśli i emocje, pozwoli na odkrycie wewnętrznej radości w sobie i w codzienności.

Więcej

Relacje w biznesie

Szkolenia dedykowane dla biznesu są przygotowywane w taki sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał będący w jego uczestnikach. Dzięki autorskim programom pozwalam uczestnikowi zrozumieć, doświadczyć i znaleźć rozwiązania problemów związanych ze sprzedażą czy motywacją w pracy.

Od komunikacji do porozumiewania się

Zwiększenie zadowolenia z pracy i wzmocnienie siły psychicznej osób, które pracują  na stanowiskach managerskich i nie tylko, aby chciało im się chcieć wykonywać swoja pracę z entuzjazmem i aby czuli się w niej dobrze.

Więcej

Skuteczna sprzedaż
relacyjna

Jaki typ osobowości TY reprezentujesz najbardziej na co dzień: czerwony, żółty, zielony, niebieski ? Moja własna percepcja postrzegania samego siebie, a percepcja postrzegania przez innych. Zmiana niepożądanego zachowania.

Więcej

Wykłady

Wykłady są krótką formą wystąpień w trakcie których przekazuję słuchaczom esencję swoich spostrzeżeń i wiedzy zdobytej oraz odkrywanej na podstawie swojego życia oraz życia wybitnych osób.

CHCĘ – NAJWAŻNIEJSZE
SŁOWO ŚWIATA

Skoncentrowany na mocnych relacjach w biznesie, specjalizuje się w autorskiej metodzie integralnego rozwoju jednostki – SIŁA DUCHA. Pokaże w jaki sposób założenia warunkują nasze działania i pozwalają nam działać tylko w obszarze, który sobie założyliśmy.

Więcej

WPŁYW POSTAWY CHCĘ
NA WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ

Na przestrzeni lat osoby, które osiągnęły w życiu sukces łączy jedna wspólna cecha- znają samych siebie. Osoby te nie umniejszają tego co mogą zrobić. Znają swoje ograniczenia, słabości jak też mocne strony.

Więcej